Herb
Urząd Gminy Rokietnica

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

12-03-2020

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta - grafika ilustrująca


Szanowni Państwo,

witamy na stronie Elektronicznego Biura Obsługi Interesanta Gminy Rokietnica.

EBOI to nic innego jak "okno" kontaktowe, które za pomocą Profilu Zaufanego, pozwala na załatwienie wielu spraw bez wychodzenia z domu.

Dzięki tej usłudze możecie Państwo składać pisma i wnioski oraz otrzymywać odpowiedzi, dokonywać i sprawdzać płatności online, kontrolować aktualny stan zobowiązań oraz uzyskiwać dostęp do informacji o naliczonych podatkach i opłatach. Narzędzie pozwala także przez Internet śledzić status prowadzonych spraw.

W celu ułatwienia i usprawnienia komunikacji z Urzędem Gminy Rokietnica w EBOI udostępniamy gotowe formularze i wnioski. Powiązane w system e-usług, po bezpiecznym zalogowaniu wystarczy uzupełnić podpisać i wysłać elektronicznie. Dzięki odpowiedniej ścieżce trafią bezpośrednio na biurko urzędnika, który prowadzić będzie daną sprawę.

Jeśli nasz Klient, składając stosowne oświadczenie, zdecyduje się na pełną ścieżkę elektroniczną - otrzymanie odpowiedzi, pisma, zaświadczenia, decyzji nastąpi na jego konto w EBOI. Wszystko bez ograniczeń związanych z godzinami otwarcia Urzędu, czy pośrednictwa poczty.

Zachęcamy do skorzystania z nowych możliwości. Przekonacie się Państwo, że sprawy urzędowe można załatwić bez wychodzenia z domu, szybko i w dogodnym dla siebie czasie.

Zespół Urzędu Gminy Rokietnica

POWRÓT